• Auklės: Kaip elgtis interviu metu?

  Auklės: Kaip elgtis interviu metu? Interviu:
  -Nevėluokite-Jeigu į interviu nešatės dokumentus – būkite juos tvarkingai paruošusi-Apranga: turi būti tvarkinga, bet ne perdaug oficiali. Šeima turi įsivaizduoti jus žaidžiančią su vaikais parke. Auskarai, papuošalai? – santūrumas ir kuklumas būtų geriausias pasirinkimas-Turėkite pasiruošusios klausimų-Įsiminkite darbo aprašymą-Įsiminkite vaikų vardus-Jeigu interviu dalyvaus vaikai – pakalbinkite juos-Būkite savimi, neįsitemplkite bendraudama su vaikais-Aptarkite tokius aspektus kaip: valgymo ypatumai, šeimos įpročiai, disciplina-Svarbią informaciją užsirašykite-Šypsokitės!-Būkite maloni, mandagi, pasisveikindama paduokite ranką, kalbėdama žiūrėkite į akis
  Interviu metu jums gali užduoti tokius klausimus:-Kiek laiko dirbate aukle?-Kokio amžiaus vaikus prižiūrėjote?-Ar turėjote vaikų priežiūros apmokymus?-Ar sutiktumėte pereiti tam tikrus mokymus?-Ar esate praėjusi pirmosios pagalbos mokymus (CPR, First Aid)?-Ką darytumėte, jei vaikas susirgtų arba atsitiktų nelaimė?-Kodėl dirbate aukle?-Ko tikitės iš šios pozicijos?-Kas jums patinka auklės profesijoje?-Apibūdinkite jūsų svajonių darbdavį-Kas jums labiausiai nepatinka šiame darbe?-Ar žinote kuom naudingas skaitymas mažiems vaikams?-Kodėl vaikai jus mėgsta?-Kaip jūs paguodžiat vaikus?-Kaip jūs padedate vaikams susitvarkyti su atskyrimo nuo tėvų baime?-Kaip jūs auklėjate vaikus? Kaip juos sudrausminate?-Papasakokite kaip suruoštumėte vaikus į mokyklą?-Ar sutiktumėte atlikti kelis namų ruošos darbus?-Kokius efektyvius darbo įpročius naudojote savo buvusiose auklės pozicijose?-Ką jūs mėgstate veikti su vaikais? (turėkite omeny samdančios šeimos vaikų amžių)-Ar sugebėsite užsiimti su vaikais, į žaidimus neįtraukiant tėvų, net jeigu jie tuo metu bus namie?-Ar yra kažkas, ką mes turėtumėm žinoti apie jūsų sveikatos būklę? (neslapukaukite!)-Ar jūs rūkote? (neslapukaukite!)-Kokio atlyginimo norėtumėted?-Papasakokite apie save.. (kėblus klausimas, svarbu perdaug neįnikti į detales, būkite pasiruošusi kelias lengvas istorijas iš vaikystes, papasakokite iš kur kilusi, kaip augote ir pan. Papasakokite kas jums patinka. Tik nesismulkinkite!)-Kokie jūsų pomėgiai?-Kokie jūsų santykiai su jūsų šeima?
  Jums prireiks:-Rekomendacijų iš buvusių darbdavių (su veikiančiais telefono numeriais)-Tikrai reikės anglų kalbos-CRB (policijoje išduodamas išrašas, kuriame nurodoma, kad nebuvote padariusi jokių nusikaltimų)
  Jums praverstų:-Vairuotojo pažymėjimas
  Užduokite klausimus:-Ko iš manęs tikimasi?-Kokias auklėjimo priemones naudojate? (šitas klausimas labai svarbus, nestaip parodysite, kad norite susiderinti su tėvais)-Išsiklausinėkite apie vaikus – jų sveikatos būklę, pomėgius, įpročius
  -Išsiklausinėkite apie savo darbo grafiką
  -Jeigu pozicija yra su apgyvendinimu - tuomet išsiklausinėkite apie suteikiamas gyvenimo sąlygas, laisvą laiką 
  Po interviu:-Padėkokite už interviu-Nusiųskite trumpą laiškelį su padėka, kad sutiko su jumis susitikti-Kantriai laukite atsakymo iš tėvų, nebijokite po savaites švelniai apie save priminti (tik, žinoma, nepersistenkite)

  Sekmės!
  0
  DarbasLondone.com @ 97 mėn Atsakyti
Kurti naują temą
Atsakymą gali rašyti tik prisijungę vartotojai

Paskutiniai komentarai