• Vairuotojo teisių keitimas

  Dirbant darbą, kuriame reikia valdyti transporto priemonę jums teks lietuviškas teises pasikeisti į britiškas. Procedūra paprasta: reikia užpildyti prašymą D1, kurį galite rasti Driver and Vehicle Licensing Agency (DVLA). Užpildę siųskite adresu : DVLA, Swansea, SA99 1BT Teisių keitimo kaina 50 svarų. Norint pasikeisti teises, reikia būti praleidusiam ne mažiau nei 185 dienas Jungtinėje Karalystėje ir turėti pastovų adresą.
  0
  darbaslondone_admin @ 156 mėn Atsakyti
 • D1 formą su užpildymo instrukcija galima rasti kiekviename pašte, galima užsisakyti internetu. Tad nebutina važiuoti i DVLA.
  D1 forma tinka tik keičiant B kategorijos teises. Profesionalams reikia D2. Jos jau pašte nebūna, tad reikia arba internetu užsakyti arba vietoje DVLA pasiimti. Man užsisakius atėjo per 3 dienas. Taip pat jei jau sulaukėte 45 metų, jums teks praeiti medicininę komisiją ir ten gauti D4 formą. Be jos jums teisių nepakeis, arba gausit tik B kategoriją.
  Praleisti 185 dienų jums nereikia niekur. Galit keistis nors ir kitą dieną po atvykimo į UK. Tik teisingai užpildykit tą grafą, kur yra rašoma jūsų atvykimo data. Tą asmeniškai man papasakojo Wimbledono DVLA. Tik nemėginkit apgauti, nes nepavyks.
  Adresą reikia turėti tik tam, kad DVLA turėtų kur atsiūsti teises. Taip pat tas adresas bus įrašytas į teises. Vėliau be problemų galėsit keisti adresą. Jokio adreso patvirtinimo nereikia. Naujas teises gausite paštu per 15 darbo dienų. Tuo laikotarpiu galite spakainiai važinėti ir be jų. Paprasčiausiai esant reikalui mokėkit paaiskinti mentams. Sėkmės keičiant.
  1
  algisdalgis @ 149 mėn Atsakyti
Kurti naują temą
Atsakymą gali rašyti tik prisijungę vartotojai

Paskutiniai komentarai