Bilietai

Iš Lietuvos į Londoną skrenda dvi avialinijos – Wizzair (iš Vilniaus), ir Ryanair (iš Vilniaus ir Kauno). Bilietus galite įsigyti avialinijų tinklapiuose. Jeigu lėktuvu skrendate pirmą kartą, tuomet turėkite omeny, kad nusipirkus bilietą, vėliau prieš skrydį dar reikia užsiregistruoti internetu (online check-in). Likus dienai iki skrydžio eikite į oro linijos tinklapį ir spauskite online check-in arba registravimasis internetu.

Į oro uostą

Patogiausias būdas keliauti į oro uostą - mikroautobusu (shuttle). Tai labai patogu: užsirezervuoji bilietą internetu, atvyksti į keleivių surinkimo vietą, įsėdi, o išlipi jau prie oro uosto įėjimo. Norite pigiau? Tuomet lieka šios alternatyvos: tėvai, draugai, viešas transportas, tranzavimas. Bet kokiu atveju, prisiminkite, kad turite atvykti bent jau valandą (Londone dvi valandas) iki skrydžio.

Bagažas
Pro bagažo patikrinimą galite įsinešti indelių su skysčiais, nedidesnių nei 100 ml (didesnės talpos bus konfiskuoti). Kremai, dantų pasta, šampūnai irgi laikomi skysčiais. Be to, rankiniame bagaže negalima vežtis aštrių daiktų: pvz. manikiūrinių žirklučių, nagų dildžių.

Skrydis

Kažkodėl kelionėse lietuvaičiai mėgsta nusigerti... Teko atlikti nemalonią procedūrą – oro uoste vertėjauti visiškai ant kojų nepastovinčiam tautiečiui, kuris inirtingai ieškojo savo batų. Į lėktuvą jo, žinoma, neįleido.

Iš oro uosto

Praėję pasų patikrinimą, atisėmę bagažą, sekite lietuvaičius arba ženklus. Jums reikia susirasti išėjimą, traukinį arba autobusą. Jei tai darote pirmą kartą, apsilankymas Anglijos oro uoste gali tapti savotišku nuotykiu. Svarbiausia nepasimeskite: angliškai juk mokate, tad klauskite oro uosto salės darbuotojų How do I get to London?, ir jums viską paaiškins. Pigiausias variantas, jeigu jūsų atvažiuos pasiimti; kiek brangiau autobusu - apie £7, brangiausia traukiniu - apie £15.
Atgal Toliau