Dokumentai

Su savimi vežkitės ir ID kortelę, ir popierinį pasą – Anglijoje, pradėjus dirbti, jums reikės vieną iš dokumentų kelioms savaitėms išsiųsti paštu socialinio draudimo numeriui gauti (dokumentą atsiųs atgal). Jei paso galiojimas baigsis jums tebebūnant Anglijoje, grįžimui namo reikės pasirūpinti laikinu kelionės dokumentu, kurį išduoda Lietuvos ambasada Londone.

CV

Skirkite kelias popietes pasiruošti gerą CV anglų kalba. Neprašausite, jei naudosite europinį CV standartą.

Praktinis patarimas!
Jei dar neišvykote iš Lietuvos, būtinai panaršykite mūsų darbdavių skyrelį – čia galite neskubėdami užpildyti paraiškas darbui gauti įvairiose žinamose Londono kavinėse ir restoranuose. Kai kur paraiškas reikia atsispausdinti – pvz. Starbucks, Caffe Nero - tą juk galite padaryti dar būdami Lietuvoje. Sutaupysite marias laiko.

Darbo rūbai

Dažniausiai darbdaviai duoda tik viršutinę uniformos dalį, o batus ir kelnes reikia turėti savo. Standartiškai tai juodos ne džinsinės medžiagos kelnės ir paprasti, uždari bateliai / kedukai. Įsimeskite – daug vietos neužims, bet užtat labai pravers.

Daiktai

Pirmos dienos naujoje vietoje sukels truputėlį gyvybei nepavojingo streso. Pataupykite savo nervus svarbesniems dalykams – iš namų pasiimkite dantų šepetėlį ir svarbiausias higienos priemones.

Pinigai

Grynųjų tikrai prireiks: kelionei iš oro uosto (apie £10-15), transportui (dienai apie £8) ir telefono kortelei (nuo £10). Jei darbą pavyks susirasti per kelias dienas, pirmojo atlyginimo vistiek gali tekti laukti kelias savaites. Nuomojantis kambarį, į priekį reikės susimokėti užstatą ir už pirmą mėnesį.
Toliau