Transportas

Londone veikia tube (t.y. metro, underground), traukiniai (railway arba rail), DLR (docklands light railway, tokio tipo traukiniai), autobusai. Lengviausias ir patogiausias būdas keliauti su Oyster card – mėlyna elektroninė kortelė, naudojama visuose transporto priemonėse. Ją gausite bet kurioje metro stotyje. Prieš naudojant reikės pasipildyt (top up) automatuose bet kurioje stotyje. Ieškant darbo labai patartina įsigyti vieną bilietą visai dienai (£8.50, jei perkate po 9:30 am), angliškai Travelcard. Jį galite įsigyti kaip atskirą popieriuką arba tiesiai ant Oysterio. Juo naudokitės visą dieną, visame Londone – tinka bet kuriam transportui.

Telefonai

Paprastą Pyldik tipo kortelę galite įsigyti bet kurioje operatorių parduotuvėje. Žinomiausi operatoriai Three, O2, Orange, T-Mobile, Virgin. Tokia kortelė vadinasi Pay-As-You-Go. Kiekvienas operatorius siūlo skirtingas minučių ir sms pakuotes. Pvz. Three siūlo 3000 sms ir 300 minučių už £15.

Internetas

Sumokėję kelis svarus, galite naudotis internetu Internet cafe. Jų Londone yra ant kiekvieno kampo. Jei su savim nešiojatės laptopą – yra daug kavinių, kur internetas nemokamas (pvz. Cafe Nero, McDonals, Burger King ir pan.). Jei kambarį nuomositės jau apgyvendintame name, internetas turėtų būti įvestas (nebent pasitaikys budulių chebra).
Atgal Toliau