Greitas maistas

Apie
Tai hamburgeriai, bulvytės fri, riebus viščiukas, tešloje kepti svogūnai, fish-and-chips ir pan… 21 a. be fast-food ne iš vietos.

Darbo pobūdis
Darbas būtų arba prie kasos (cashier) arba virtuvėje (kitchen staff). Greito maisto kavinių virtuvėse visuomet biziakas – čia turėsite suktis labai greitai ir dirbti pagal labai griežtus standartus. Nebijokite – tam patirtis nebūtina. Jeigu susišnekate angliškai ir neesate niurzgla – darbą turėtumėt gauti visai nesunkiai.

Kodėl verta rinktis
Negalėtumėm pasakyti, kad greito maisto taškuose darbas turi daug privalumų. Jei angliškai šnekate ne per geriausiai, o vasarą užsidirbti visgi norisi – tuomet verta į sąrašą įtraukti ir fast-food restoranus. Gera žinia ta, kad tokių įstaigų Londone yra begalės.

Iššūkiai
Darbas gana įtemptas – ypač centre, ten, kur daug turistų. Įprasti tokių vietų klientai yra paaugliai arba turistai – ir vieni, ir kiti gana grubūs tipai.

Patarimai
Interviu metu būkite savimi, šypsokitės ir kalbėkite realistiškai apie savo lūkesčius. Niekas nesitiki, kad bulvyčių fri pakavimas yra jūsų svajonių darbas, bet jums reikia parodyti, kad esate patikimas ir darbštus. Žinoma, ir MacDonalde klientas yra aukščiau visko. Todėl, interviu metu paminėkite, kad jūsų tikslas darbo metu bus – patenkintas klientas (happy customer – happy company – happy me).

Kaip gauti darbą?
Žiūrėkite kiekvienoje firmoje individualiai.

Jums reikės:
Pakenčiamos anglų kalbos
Natūralios šypsenos
Geros nuotaikos
Į interviu ateikite apsirengę tvarkingai

Ps. Daugelyje vietų jūsų paprašys turėti juodus uždarus batus (pvz. Kedukai ar paprasti bateliai) ir juodas kelnes. Jei dar esate Lietuvoje – įsimeskite į lagaminą. Tikrai nepakenks.