TakeAway

Apie

Labai nenorėjome į vieną vietą sudėti tokių kavinukių kaip Eat arba Wasabi ir MacDonalds, todėl atskyrėme jiems naują kategoriją. Take-away yra kavinė, kur galima užsisakyti maistą išsinešimui (nors jeigu miršti iš bado, valgyti gali ir vietoje). Londone apstu skanaus, sveiko maisto take-away.

Darbo pobūdis

Labai panačiai kaip ir coffee-shops – už prekystalio, prie kasų, kavos aparatų, tik čia dar gali tekti ruošti maistą. Pvz. Subway sumuštinių take-away reikia pagal kliento užsakymą vietoje padaryti submariną.  Kai kur gali tekti priimti užsakymus telefonu.

Kodėl verta rinktis

Darbas nesudėtingas, didelis tempas būna tik turistų vietose ir per lunch, dar vadinama rush hour. Be to, kadangi klientų prie staliukų aptarnauti nereikia, nėra mirtinai svarbu ir mokėti idealiai šnekėti angliškai. O ir patirties beveik niekada nereikalauja.

Iššūkiai

Kaip ir visur – susidirbimas su komanda. O mažesniuose taškuose reikėtų išmokti laiką stumti vienumoje. 

Patarimai

Būkite savimi, šypsokitės, nes šiam darbui nereikia būti Nobelio laureatu. Tokiems darbams dažniausiai ieško geraširdiško, linksmo ir svarbiausiai patikimo žmogaus.

Kaip gauti darbą?

Mes atrinkome žinomiausius Londone veikiančius take-away tinklus bei įtraukėme informaciją apie įsidarbinimo procedūrą kiekviename iš jų. Šiaip ar taip, įprasta tvarka yra tokia: užpildote paraiškos formą internetu arba, ją atsispausdinę ir užpildę, nešate į artimiausią padalinį.

Jums reikės:

Geros anglų kalbos
Natūralios šypsenos
Būti draugiškiems

Ps. Dažniausiai darbdaviai duoda tik viršutinę uniformos dalį, o batus ir kelnes reikia turėti savo. Standartiškai tai juodos ne džinsinės medžiagos kelnės ir paprasti, uždari bateliai / kedukai. Įsimeskite – daug vietos neužims, bet užtat labai pravers.