Darbo patarimai

2015-08-19

Savaitgalį keliaukite po Londoną dviračiu – nemokamai išsinuomokite dviratį iš „Santander Cycles“

Tiek 30 minučių trukmės kelionių, kiek norite.

Rugpjūčio 22 ir 23 dienomis nemokamai išsinuomokite dviratį, naudodamiesi naująja programėle išmaniesiems telefonams „Santander Cycles“, ir pasinaudokite galimybe visą parą važinėti iki 30 minučių trukmės keliones. Neturite išmaniojo telefono? Tiesiog nueikite į dviračių stovėjimo stotelę (docking station) su savo banko kortele ir palieskite terminalo ekraną, kad nemokamai išsinuomotumėte dviratį.

Naudodamiesi oficialia programėle, dviračio atrakinimo kodą gausite tiesiai į telefoną, taip greičiau pasiimsite dviratį, nes nereikės sustoti prie terminalo.

Kaip tai veikia:

1 žingsnis– išsinuomokite: Atsisiųskite programėlę ir užsiregistruokite 24-valandų trukmės narystei. Paspauskite ‘hire now’ ir gaukite atrakinimo kodą.

2 žingsnis – važiuokite: Patikrinkite padangas, stabdžius ir skambutį, tada suveskite savo gautą kodą terminalo ekrane.

3 žingsnis – grąžinkite: Įstumkite dviratį į bet kurį parkavimo punktą ir palaukite, kol įsižiebs žalia šviesa. Programėlė atsiųs žinutę, kad jūsų kelionė pasibaigė.

Daugiau paaiškinimų ir sąlygų rasite tfl.gov.uk/santandercycles.

 

Terminai ir sąlygos: Užsiregistruoti galima nuo rugpjūčio 22 d. 00:01 val. iki rugpjūčio 23 d. 23:59 val. Pasiūlymas galioja kelionėms, trunkančioms iki 30 minučių tik 24 val. periodu nuo registracijos pradžios. Papildomi mokesčiai taikomi už ilgiau nei 30 minučių trunkančias keliones, dviračio sugadinimą, negrąžinimą ar papildomo kodo užsakymą. Vienas programėlės vartotojas gali užsisakyti tik vieną dviratį, registruojantis banko kortele galima išsinuomoti iki keturių dviračių. Dviratį nuomotis gali asmuo, ne jaunesnis kaip 18 metų, važinėti leidžiama asmenims, ne jaunesniems kaip 14 metų. Rėmėjas: TFL.

Išsamesnė informacija: https://tfl.gov.uk/corporate/terms-and-conditions/free-trial-weekend-2015